Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
o to juz wiem napewnmo ze jesteś z rodziny kowalika albo rogoży rozj.... ta klikę
jeżeli cierpisz coś do mojej rodziny , to miej odwagę podpisać się nazwiskiem .Szkoda że zamiast rzeczowej dyskusji na argumenty potrafisz tylko obrzucać błotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Rogoża napisał:
jeżeli cierpisz coś do mojej rodziny , to miej odwagę podpisać się nazwiskiem .Szkoda że zamiast rzeczowej dyskusji na argumenty potrafisz tylko obrzucać błotem.
czytam te wynaturzenia i jestem przerażona.Jak można tak mieszać ludzi z błotem.Obaj kandydaci walczą o to samo ,te same pieniądze ,zaszczyty, pozycje.jest to ich sprawa ale dlaczego mieszacie do tego innych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani dajcie już spokój. To co piszecie jest bardzo upokarzające dla Was samych. Jak widać wybory poróżniły nie tylko mieszkańców, przyjaciół ale także rodziny i jest to bardzo bolesne. Już wystarczy, odpuśćcie sobie. Każdy ma prawo do swojego głosu i niech wygra lepszy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy też dostaliście długopis od Kowalika z życzeniami trafnego wyboru? To już są jaja, mam nadzieję że wynik pierwszej tury da temu burakowi coś do myslenia i zacznie odpowiadać ludziom Dzień dobry...a ja za długopis dziękuję, z dziką rozkoszą oddam głos na Gomółkę...acha... i za podwyżkę przed wyborami też dziękuję, bo jako pracownik instytucji podległej Gminie dostałem podwyżkę (jak wszyscy zresztą, a kwota wedle uznania wielmożnego Pana Wójta). I mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sobie oczu zamydlić pseudo inwestycjami...Choćby boiska, prawie dwa miliony złotych...no tak najpierw przekupuje się strażaków a teraz piłkarzy...zawsze to 11 głosów więcej. Skonczmy wreszcie z tym pedalskim głosikiem tego buca... !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy Wy nie wiecie że p. Gomółka wypiął się do Was. Oddając głos na na niego do powiatu to tak jak wrzucić kartę do głosowania do śmietnika ponieważ nie przyjął stanowiska wice Starosty. Uwazajcie w drugiej turze bo będzie to głos zmarnowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^Billy napisał:
Czy Wy też dostaliście długopis od Kowalika z życzeniami trafnego wyboru? To już są jaja, mam nadzieję że wynik pierwszej tury da temu burakowi coś do myslenia i zacznie odpowiadać ludziom Dzień dobry...a ja za długopis dziękuję, z dziką rozkoszą oddam głos na Gomółkę...acha... i za podwyżkę przed wyborami też dziękuję, bo jako pracownik instytucji podległej Gminie dostałem podwyżkę (jak wszyscy zresztą, a kwota wedle uznania wielmożnego Pana Wójta). I mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sobie oczu zamydlić pseudo inwestycjami...Choćby boiska, prawie dwa miliony złotych...no tak najpierw przekupuje się strażaków a teraz piłkarzy...zawsze to 11 głosów więcej. Skonczmy wreszcie z tym pedalskim głosikiem tego buca... !!!!!
Twój podpis świadczy o Tobie i powinien brzmieć ''Wściekły Bill ''i wraz z tym słownictwem pasujesz wprost na Dziki Zachód.Widzę ze nie masz zielonego pojęcia o wielu sprawach włącznie z tym że podwyżkę wielce zasłużonemu pracownikowi instytucji podległej gminie nie ustala wójt ,tylko Twój dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^Billy napisał:
Czy Wy też dostaliście długopis od Kowalika z życzeniami trafnego wyboru? To już są jaja, mam nadzieję że wynik pierwszej tury da temu burakowi coś do myslenia i zacznie odpowiadać ludziom Dzień dobry...a ja za długopis dziękuję, z dziką rozkoszą oddam głos na Gomółkę...acha... i za podwyżkę przed wyborami też dziękuję, bo jako pracownik instytucji podległej Gminie dostałem podwyżkę (jak wszyscy zresztą, a kwota wedle uznania wielmożnego Pana Wójta). I mam nadzieję, że ludzie nie dadzą sobie oczu zamydlić pseudo inwestycjami...Choćby boiska, prawie dwa miliony złotych...no tak najpierw przekupuje się strażaków a teraz piłkarzy...zawsze to 11 głosów więcej. Skonczmy wreszcie z tym pedalskim głosikiem tego buca... !!!!!
No Brachu pojechałeś po bandzie.Prawdziwy Buc...ale z Ciebie.Zapytaj tego miłośnika damskich serc a Twojego nieskazitelnego kandydata na wójta p.Włodzia co on obiecał strażakom z Modliborzyc i Wierzchowisk I oraz piłkarzom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi p.Gomółki że wśród popleczników trafiają Mu się takie kanalie które psują jego ''kulturalny ''wygląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodku kiedy posiedzenie sztabu na plebanii? Czy jako parafianka mam prawo w nim uczestniczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcecie jednego,nie chcecie drugiego to nie idźcie głosować,nikt wam nie każe. Obalcie wybory!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie ludzie. Przecież nie trza od razu błotem w gębę. Można spokojniej. 15 lat to trochę za dużo - człowiek wpada w rutynę, przestaje słuchać innych, myśli że wszystko wie najlepiej. A może tu nie chodzi o to co jest zrobione ale o styl - jak się traktuje innych. Teraz jest wysyp pieniędzy unijnych, więc nie trzeba dużo - trochę sumienności i pracy i wystarczy - tylko inwestycje trzeba porządnie przemyśleć z ludźmi. Warto sprawdzić kogoś nowego - przewietrzyć układ. A jak nowy się nie sprawdzi jaki problem - już za cztery lata wybory - p. Kowalik chętnie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery lata to zbyt dużo do stracenia i choć właściwie żaden z nich nie bardzo mi odpowiada to tak ostatecznie wolę tego co mniej mówi a więcej robi. Faktycznie ten Kowalik w mowie to nie dorównuje Gomółce, ale wójt w małej gminie ma raczej pracować a nie afiszować się choć fajnie by było aby jak przystało na taką funkcję miał obie te cechy. Znam obydwu całkiem dobrze i żaden z nich nie ma ich łącznie. Szkoda, że nie współpracują bo świetnie by się uzupełniali (jeden w powiecie, drugi tu na miejscu). W gminie wiejskiej jednak z całą pewnością bardziej potrzebna jest wiedza i praca niż prezencja, a wady? któż ich nie ma, myślicie, że jest taki kandydat bez wad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Cztery lata to zbyt dużo do stracenia i choć właściwie żaden z nich nie bardzo mi odpowiada to tak ostatecznie wolę tego co mniej mówi a więcej robi. Faktycznie ten Kowalik w mowie to nie dorównuje Gomółce, ale wójt w małej gminie ma raczej pracować a nie afiszować się choć fajnie by było aby jak przystało na taką funkcję miał obie te cechy. Znam obydwu całkiem dobrze i żaden z nich nie ma ich łącznie. Szkoda, że nie współpracują bo świetnie by się uzupełniali (jeden w powiecie, drugi tu na miejscu). W gminie wiejskiej jednak z całą pewnością bardziej potrzebna jest wiedza i praca niż prezencja, a wady? któż ich nie ma, myślicie, że jest taki kandydat bez wad?
pewnie ze jest Plikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan2 napisał:
Oj ludzie ludzie. Przecież nie trza od razu błotem w gębę. Można spokojniej. 15 lat to trochę za dużo - człowiek wpada w rutynę, przestaje słuchać innych, myśli że wszystko wie najlepiej. A może tu nie chodzi o to co jest zrobione ale o styl - jak się traktuje innych. Teraz jest wysyp pieniędzy unijnych, więc nie trzeba dużo - trochę sumienności i pracy i wystarczy - tylko inwestycje trzeba porządnie przemyśleć z ludźmi. Warto sprawdzić kogoś nowego - przewietrzyć układ. A jak nowy się nie sprawdzi jaki problem - już za cztery lata wybory - p. Kowalik chętnie wróci.
Szanowni mieszkancy glosowalem na p, Gomolke ale dopiero ptem przeczytalem ten artykol i diszlem do wniosku ze to zamieszanie narobil moj kandydat , okazal sie zwyklym JUDASZEM arobil to cale zamieszanie chcac zyskac miano pokrzywdzonego-sprawiedliwego. A okazalo sie ze jest zwklym szuja pchajaca sie do koryta po trpach! a FE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EGON napisał:
Szanowni mieszkancy glosowalem na p, Gomolke ale dopiero ptem przeczytalem ten artykol i diszlem do wniosku ze to zamieszanie narobil moj kandydat , okazal sie zwyklym JUDASZEM arobil to cale zamieszanie chcac zyskac miano pokrzywdzonego-sprawiedliwego. A okazalo sie ze jest zwklym szuja pchajaca sie do koryta po trpach! a FE!
Jeśli Ty czytasz tak jak piszesz to nie dziwie się, że tak pojmujesz rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeju niewiem ile w tym prawdy ale podobno ulotka obecnego wójta jest dodatkiem do roznoszonego opłatka wigilijnego to juz spora przesada...:<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie oczyska napisał:
jeju niewiem ile w tym prawdy ale podobno ulotka obecnego wójta jest dodatkiem do roznoszonego opłatka wigilijnego to juz spora przesada...:<
to jest niestety fakt, jedni dostają długopis z ulotka inni opłatek z ulotką... żałosne..., ale takie to już sposoby na głosy ma obecny Wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAN napisał:
pewnie ze jest Plikot
ooo a pana "Plikota" to nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie oczyska napisał:
jeju niewiem ile w tym prawdy ale podobno ulotka obecnego wójta jest dodatkiem do roznoszonego opłatka wigilijnego to juz spora przesada...:<
Popatrzcie co to się porobiło - jeden z przewielebnym prowadzi sztab wyborczy na plebanii , drugi składa podziękowania przy opłatku.Wybierzcie który lepszy i orginalniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan2 napisał:
Oj ludzie ludzie. Przecież nie trza od razu błotem w gębę. Można spokojniej. 15 lat to trochę za dużo - człowiek wpada w rutynę, przestaje słuchać innych, myśli że wszystko wie najlepiej. A może tu nie chodzi o to co jest zrobione ale o styl - jak się traktuje innych. Teraz jest wysyp pieniędzy unijnych, więc nie trzeba dużo - trochę sumienności i pracy i wystarczy - tylko inwestycje trzeba porządnie przemyśleć z ludźmi. Warto sprawdzić kogoś nowego - przewietrzyć układ. A jak nowy się nie sprawdzi jaki problem - już za cztery lata wybory - p. Kowalik chętnie wróci.
Problem w tym że na przewietrzenie ten drugi wcale się nie nadaje.Ciągnie się za nim smród że aż nos wykręca z jego działalności w starostwie i radzie rodziców w szkole w Potoczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...